Forum Akenna  

Geri git   Forum Akenna > Eglence > Genel
Kayıt ol Yardım Community Ajanda Bugünki Mesajlar Arama

Seçenekler Stil
Alt 11-02-2011, 09:24   #1
Super Moderators
baharesin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 Özel Mesaj       Arkadas Listesine Ekle
K.Tarihi: Apr 2011
Üye Numarası: 85
Arkadaşlar: 2
Konular:
Rép Puanı: 10
Rép Grafiği:
Standart kısa sözler1

HayaTi uÇurumLArDa Géçmiş Bir AdaMada MéZar oLaRak uçuRumun KéNari Yakisir. Unutma! ucurumun KéNArindada ÇiCékLéR YéTisir

Bizi Unutmak İçin YeminLer Etmişsin,GözLerimiz GeLmiş AkLına Vazgeçmişsin,Bizden Habersiz Uzak DiyarLara Gitmişsin,BiLiyormusun SOSYETE KIZI Umrumda BiLe DeğiLsin...!!!

Artık GünLerim GünLerden Uzun,GeceLerim GeceLerden YaLnız.Seni Sevdiğimden Bu Yana Her Acıyı Tattım,Her çiLeyi Gördüm Hayatın Her CiLvesine aLıştım.YaLnız Senin YokLuğuna aLışamadım.Şimdi AnLıyorum..!!! Acıdan,Hasretten,Gözyaşından Başka Hiç Birşey Vermemişsin Bana.YıkıLan HayaLLerime,Yok oLan Geçmişime,KayboLan GeLeceğime... '' oTuRuP aĞLaDıM ÇoCuKLaR GiBi''...!!!

Akan GözyaşLarıma Seni Kattım Hoş Koksun Diye DaLımda Diken Gibi Battın Yüreğime Ama Ne Bir DamLa Kanım Aktı Ne de Canım Acıdı Ama Yüreğim Kin,Nefret,Kan Kustu Be GüLüm Açan GüLLerine DeğiL Uçup Giden KokuLarına Lanet oLsun.NeDiR !!! NeDiR uLaN NeDiR..!!! Senin Aşk Dediğin Şerefi iLLetin Gerçek Adı Nedir.Aşk Dedin Sana KaLbimi Verdim,Sevda Dedin Sana Yüreğimi Verdim. YeTMeDi YeTMeDi YeTMeDi.CaN DeSeYDiN oNuDa aLıRDıN BeNDeN..!!! Gözümü BiLe Kırpmazdım, ''LaNeT oLsun''...!!!

Bir Gece Vakti Ansızın Uykundan ÇığLıkLarLa Uyanacaksın,TeLefonda Benim Sesimi Duyduğunda ÇıLdıracaksın,Seni Yanıma Çağırdığımda Koşa Koşa GeLecek Yine Benim Göğsüme Başını Dayayıp Sabaha Kadar MışıL MışıL Uyuyacaksın,Sabaha Karşı Uyandığında Bir ELini Sağa Ötekini SoLa Atacaksın,Ama NafiLe Çünkü Bu Sefer $£R$£Rİ'ye ULaşamayacaksın,HatırLarmısın..?? Bir ZamanLar Sen Benim Aşkımı Sen Benim Sevgimi Sen Benim Yüreğimi Ataköy de Bir Kata,Tarabya da Bir Yata,Birde 5 Para Etmez Bir Cep Telefonuna Satıp Giderken Sana İki Çift Söz Söz SöyLemiştim,''Birgün Her Ne Pahasına OLursa OLsun Bende Senin Aşkının BedeLini Ödeyip Satın ALacam'' Demiştim,İşte O Gün GeLdi Çattı,GözLerini İyice Açtığında Baş Ucunda EfLatun Bir Zarf BuLacaksın,Yine HatırLa Sana İLk Aşk Mektubumu Sana İLk ''Seni Seviyorum''Diye EfLatun Bir Zarf içinde Yazıp Göndermiştim,O Zarfı ALdığında ''Aşkım,Canım,Erkeğim'' Demiştin,Şimdi İse O Zarfı Açtığında GözLerin FaL Taşı Gibi AçıLacak Yerinden Çıkacak Çünkü O Zarfın İçinde Senin Dün Geceki Aşkının BedeLi Yatıyor,Sen Benim GönLümde Sen Benim Gözümde 5 Kuruş BiLe Etmezsin Yaa Şimdi Hayatımdan Ebediyen Çıktın... ''SeNi ALLaH'a HaVaLe EDiYoRuM''...!!!

Sevgi bir yıldızdır yanıp sönen ,
Masmavi bir düştür .
Gökyüzünde hiç ölmeyen ,
Sevenlerin mumudur sevgi ,
Eriyip de hiç bitmeyen
Sevgi dolu bir Gün olması dileğiyle
Yüzünüz güleç, neşeniz bol,
Enerjiniz daima pozitif olsun
baharesin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Bookmarks

Tag Ekle
kisa, sozler1