Forum Akenna  

Geri git   Forum Akenna > Ask > Ask Siirleri
Kayıt ol Yardım Community Ajanda Bugünki Mesajlar Arama

Seçenekler Stil
Alt 04-01-2013, 04:49   #1
Successor
 Özel Mesaj       Arkadas Listesine Ekle
K.Tarihi: Jun 2012
Üye Numarası: 224
Arkadaşlar: 0
Konular:
Rép Puanı: 10
Rép Grafiği:
Standart Son BakıŞ

Son Bakışım Olsun Gözlerimin Gözlerine Mevlam Sakınsın Seni Dertlerden Başka Gözlerden..
Seni Gördüğüm Günden Beri Binlerce Kez Seviyorum Dedim İçimden Tükenmedi İçimin Seni Seviyorum Demeleri Haykırmaları Bitmedi Tükenmiyecek..
Son Bakışısın Gözlerimin Yeminlerimin Sözlerimin Tek Gerçeğisin Dünyamın Ve Ahiretimin Sana Dayanmaz Yüreğim Gözlerim Benliğim..
Aşkım Okadar Büyüktür'ki Gururum Aşkımın Yanında Kimliğini Yitirir Seni Sevmekten Yıkılmam Asla Yalan Olur Gururum..

Bir Kez Seni Seviyorum Demene Dayanmaz Yüreğim Yakar Kalbimi Senin Sevgin Bir Kor Gibi Güneş Gibi..
Sakınırım Kıskanırım Gözlerden Rüzgardan Güneşten Ahiretten Seni Görmek Zorunda Olan O Gözlerden Göklerden Yerden Ve Karıncalardan..
Son Nefesim Olsun İsmini Söylerken Ölmek Bu Dünyadan Göçmek Ve Diğer Dünyada Yeniden Sana Aşık Olmak Sonsuza Kadar Senin Olmak..
Senin Yanında İken Sana Özlem Duymak Seni Özlemek Ve Her Sabah Kalkışımda Seni Düşünmek Senin Hayalinde Olmak Aşkınla Uyanmak ..

Şifası Olmayan Kelimelerin Sözcüklerin Senin İsminde Şifa Bulması En Derin Gizemlerde Bile Senin İsmini Duymak..
Yüreğimin Özlemlerimin Kalbimin Gözlerimin Ellerimin Sahibi Sensin Anlatırlar Herzaman Seni Bana Her Nefes Alışımda..
Benim Baharımsın Yazımsın Kışımsın Dilimde Sözlerimde Şarkımsın Gülme Sebebimsin Öfkemsin Ağladığım Zaman Göz Yaşımsın..
Ağlatmasın Seni Şakılar Ağlatmasın Seni Şiirler Bir Tek Göz Yaşı Dök Oda Allah'a Olan Sevginden Olsun Bu Şiir de Sana Hediyem Olsun...

Sarsılmış sevdalar bitmemiş özlemler duyulmamış sözler ben aşkı senle yaşadım koklayamadıgım gülümsün....şikayetçiyim kalbimden bukadar sevdigi için..

Mutluluk mu ?
Evet,evet ! ßenim en sevdiğim oyundu o ; küçükken...~
LaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Bookmarks

Tag Ekle
bakis, son