Forum Akenna  

Geri git   Forum Akenna > Ask > Ask Doktoru
Kayıt ol Yardım Community Ajanda Bugünki Mesajlar Arama

Seçenekler Stil
Alt 05-30-2010, 11:03   #1
Wampirella
Guest
 Özel Mesaj       Arkadas Listesine Ekle
K.Tarihi:
Üye Numarası:
Arkadaşlar:
Konular:
Rép Puanı:
Rép Grafiği:
Standart Kız arkadaşımla sürekli kavga ediyoruz ne yapmalıyım?

yaklaşık 2 bucuk ay önce çıkmaya başladık ilk teklifimi kbl ettiğinde bni sevmıyordu sadece hoşlanıyodu(kendi söyluyodu bunları).daha sonra 2 hafta elimden gelen herşeyi yaptım daha sonra seni sevıyorum dedi.(hayla saati saatine aklımda). Bir süre herşey biraz iyi gitti ama daha sonra tartışmaların ardı arkası kesilmedi.Sürekli alttan almaya özen gösterdim ayrılmak istedi ayrılmaması için elimden geleni yaptım ama 2 hafta dayanabıldık.1 ay sonra ayrıldık kendi istiyordu ayrıldıkdan 3 gün boyunca hiç bıkmadan usanmadan sürekli onu sevdiğimi onsuz olmadıgını söyledim ama hiç birşey fark etmedi bir gece bir şarkı dinlerken bi sözü aklıma takıldı ve baktım çok yüzsüzlük yapıorum bnde msj atmamaya başladım 1 hafta sonra kendi barışmak istedi, ne desem bilmıyordum ama seviyordum barıştık sonunda o gün boyunca çok mutlu oldugunu söyledi, ama tartışmalarımız kavgalarımız bitmedi hiç . kavgalarımız yüzünden aramız iyice bozulmaya başladı gel zaman git zaman derken 2 buçuk ay oldu değişen bir durum yok artık bana karşı çok ilgisiz ve gitmeye meyilli ne yapmalıyım bu durumda....

AŞK DOKTORU:Bence bırak gitsin..Sonradan daha çok acı çekersin..Sen tek taraflı sevginle
nereye kadar götürebileceksinki..Yine biticek..Bence şimdiden bitsin derim ben

Bookmarks

Tag Ekle
arkadasimla, ediyoruz, kavga, kiz, surekli, yapmaliyim