Forum Akenna  

Geri git   Forum Akenna > Ask > Ask Doktoru
Kayıt ol Yardım Community Ajanda Bugünki Mesajlar Arama

Seçenekler Stil
Alt 05-31-2010, 12:04   #1
Wampirella
Guest
 Özel Mesaj       Arkadas Listesine Ekle
K.Tarihi:
Üye Numarası:
Arkadaşlar:
Konular:
Rép Puanı:
Rép Grafiği:
Standart Sevdiğim kız başkasını seviyor:(

onu çok seviyorum Keşke oda beni sevseydi ama yeni anlıyorum sevmiyormuş (salak kafam) ben sadece iyi bir arkadasım beni farketmesi için ne yaptısam nafile...hala arkadaşıyım kızlarla arası iyidir. ama ne bileyim bazı hareketlerinden onu yanlış anlamısım galiba benden hoşlandığını düşünmüştüm..

geçen sabah çok üzgündü sınıfta oturuyordu birisi noldu buna die sordu arkadası sadece red dedi Tüm gün durgundu biraz Tahminlerime göre bi kıza teklif etmiş oda kabul etmemiş Oh olmuş

aynı gün ilerleyen saatler üni sınavından konusuyorduk şaka olarak kızdırmak için (birazda üzgünüm ya) ben kazanır giderim sen kalırsın burlarda dedim oda bana sen kalırsın hatta seni evlendiririz de diye takıldı hep beraber güldük hahaha hihihi falan akşam telefonlaştk ordada aynı konu açıldı yine aynı şeyi söyledi Sinir olduğumu biliyo hala aynı şeyi söylüyo Herhalde insan sevdiğine böyle bişeyi söyleyemez...

sorun şu arkadaşlar:
ben salak onu seviyorum O başkasını seviyo ve çok kötüyüm şuan ağla ağla bi hal oldum Onu nasıl unutabilirim nolur yardım

AŞK DOKTORU: sıranı bekleyecek gücün varsa bekle, ama o sıra geldiğinde sana seni seviyorum mu diecek yada seni istemiorum mu dieyecek bu çok kötüdür... bir insan arada kaldığında yaşamak çok zor olur..bence bir an önce kararını ver ve ona öre hareket et

Bookmarks

Tag Ekle
baskasini, kiz, sevdigim, seviyor